Mayıs 30, 2023

Fatsa Belediyespor, Kaptanı Tutmak İstiyor !

2020-2021 sezonu öncesinde henüz transfer konusunda resmî adımlar atmayan Fatsa Belediyespor’da, gözler takım kaptanı Rıdvan Sönmez’e çevrildi.

İç ve dış transferde yavaş yavaş çalışmalara başlayacak olan Fatsa Belediyespor’da, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu yönetimle görüşme halinde. Maddi olarak birçok kulübün gerisinde kalmalarından dolayı mütevazı bir kadro kurması beklenen Sarı-Lacivertlilerde, takım kaptanı Rıdvan Sönmez ise takımda kalması halinde dördüncü sezonuna girecek.

Fatsa Belediyespor’a 2017-2018 yılında 12 Bingölspor’dan transfer edilen 1989 doğumlu oyuncu, o sezon 25 maça çıkarak takımın Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lig’e çıkmasında büyük katkı sağlamıştı. Bir sonraki sezon devam etme kararı alan Sönmez, 20 maçta forma giymişti. Tecrübeli futbolcu geçen sezon ise 25 karşılaşmada forma giyerek verdiği mücadeleyle takımın iki sezondur ligde kalmasındaki başrol oyuncularından birisi oldu.

Sözleşmesi 31 Mayıs’ta biten Rıdvan Sönmez’e birçok 3.Lig ekibi talip olurken, özellikle Fatsa Belediyespor’da birlikte çalıştığı Can Güven’in çalıştırdığı memleketinin takımı olan 3.Lig’in yeni temsilcisi Mardin Büyükşehir Başakspor, tecrübeli futbolcu ile yakından ilgileniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!