Mart 26, 2023

Fatsa Belediyespor Önümüzdeki Hafta Toplanacak !

TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Beledşyespor, Covid-19 salgınının ardından devam edecek olan ligler öncesinde önümüzdeki hafta antrenmanlara başlayacak.

2019-2020 sezonunda Temmuz ayında başlayacak olan 2.Lig, 3.Lig, Bölgesel Amatör Lig ve Amatör Ligler öncesinde takımlar yavaş yavaş hazırlanmaya başlıyor. 3.Lig’de Ordu’yu temsil eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nünü 8 Haziran’da antrenmanlara başlayacağı lig maçları öncesinde, Fatsa Belediyespor ise 15 Haziran’da başlayacak.

Fatsa Belediyespor’un 18 Temmuz’da kaldığı yerden devam edecek ligler öncesinde antrenmanlara 15 Haziran Pazartesi günü başlayacağı öğrenilirken, antrenman öncesinde Covid-19 testine girileceği öğrenildi. Teknik heyet, futbolcu ve kulüp personelinin Covid-19 testine gireceği Fatsa Belediyespor’da takımın ilk düşünülen toplanma tarihi 15 Haziran olarak belirlendi.

Ligde kalma hesapları yapan Fatsa Belediyespor kalan 6 haftada Kocaelispor, Ağrı 1970 Spor, Elazığ Belediyespor, Payasspor, Fethiyespor ve Cizrespor ile karşı karşıya gelecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!