TFF 3.Lig 2.Grup ekibi Fatsa Belediyespor için İstanbul Çamlıca’da düzenlenen destek gecesinde açık artırmaya çıkan Fatsa Belediyespor’un imzalı forması 30 bin liraya alıcı buldu.

Maddi anlamda desteğe ihtiyacı olan Fatsa Belediyespor Kulübü’nün İstanbul Çamlıca’da düzenlenen destek gecesine büyük katılım oldu.

Fatsa Belediyespor Destek Gecesi’nde Fatsalı, Kumrulu, Korganlı hemşerilerimiz ve İstanbul’da yaşayan iş adamları bir araya geldiler. Fatsa Belediyespor’un imzalı formasını 30 bin liraya Uğur Tel satın aldı. Fatsalılar Derneği ise verilen bu desteğin üzerine 30 bin lira daha ekleyerek takıma destek oldu.

Uğur Tel 30 bin liraya satın aldığı formayı Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a hediye etti. Başkan Kibar, Fatsa İlçe Stadı’nın adını 7 yıl önce hayatını kaybeden Erdoğan Arıca diye değiştireceklerini dile getirdi.

Kibar; “Takımımızın adını Fatsa Belediyespor. Fakat belediyespor adı olduğu için belediyenin takımı gibi algılanıyor. Belediyeyle uzaktan yakından bir kan bağı yok. Belediyeyle bağı Fatsa isminden geliyor. Önümüzdeki genel kurulda kulübün adının değiştirilmesini şehrimizin görüşüne açacağım” dedi.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!