logo

Fatsa Belediyespor’a mali destek !

Fatsa Belediyespor Kulübü’ne Fatsa ilçesi avukatlarından İlyas Gün maddi destek sağlayarak takıma şampiyonluk yolunda başarılar diledi.

Fatsa Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcıları Engin Bekçi ve Yılmaz Şerbetçi, Sportif menajer Fazıl Şahin, Fatsa Belediyespor basın ve taraftarlardan sorumlu yönetici Ahmet Altay, Dumlupınar Mahallesi A.C. Güvenkaya caddesi Orta büyük camii karşısında avukatlık hizmeti veren İlyas Gün’ü ofisinde ziyaret ederek isminin yazılı olduğu 52 numaralı formayı hediye ettiler.

Samimi bir ortamda geçen sohbet sonrası açıklamalarda bulunan Fatsa Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcıları Engin Bekçi, “Ligde iyi sonuçlar almaya devam ediyoruz. Lider ve namağlup olarak şampiyonluk yolunda ilerliyoruz. Yönetim, futbolcu, taraftar hedefe kilitlendi ve inşallah bu yolun sonu şampiyonluk olacak. Bu anlamda kulübümüze destek veren Fatsa’mızın genç avukatlarından İlyas Gün arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz”dedi.

Kentimizin takımı Fatsa Belediyespor’a desteklerimizi devamlı sürdüreceğiz diyen avukat İlyas Gün, “Takımı yakından takip ediyorum. Bizlerde üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya hazırız. Önemli olan şampiyon olmak. Maddi manevi her zaman takımımızın yanındayız” diye konuştu.

Ordu Hayat

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu