Mart 24, 2023

Fatsa Belediyespor’da Borçlar Eriyor !

TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da, Kulüp Başkanı Adem Bekar ve yönetimi idaresinde borçların oldukça azaldığı öğrenildi.

2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de yakaladığı başarı ile sezon sonunda üst lige yükselmeyi başaran Fatsa Belediyespor, 18 yıl aranın ardından profesyonel lige çıkmanın sevincini yaşamıştı. İlk sezonunda maddi problemlerin erken yaşanmaya başlaması sportif anlamda düşüş yaratırken, takım ligde kalmayı başarmıştı.

Bu sezonda da maddi imkansızlıklar nedeniyle mütevazı bir kadro kurmak zorunda kalan Sarı-Lacivertli ekip, uzun süre alt sıralarda mücadele etmiş ve yine ligde kalmayı başarmıştı. Futbolcular saha içinde çalışırken, saha dışında ise Kulüp Başkanı Adem Bekar oldukça hummalı bir çalışma gerçekleştirmiş.

Fatsa Belediyespor’un kayyum dönemi hariç önceki yönetimlerden 4 Milyon 300 bin lira borç işe kulübün başına geçen Adem Bekar, kısa zamanda bu borçları 2 Milyon 300 bin civarını indirmeyi başardı. Yaklaşık 2 Milyon borç ödeyen Bekar ve ekibi, Fatsa Belediyespor’a kalıcı gelirler yaratmaya devam ediyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!