Mart 26, 2023

Fatsa Belediyespor’da Sadece Dört Futbolcu Kaldı !

2019-2020 sezonunda Covid-19 pandemisi nedeniyle kalan maçların bitmeden tescil edilmesiye 3.Lig’de kalan Fatsa Belediyespor’da, yeni sezon öncesinde kadroda sadece 4 futbolcu kaldı.

TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da, yeni sezon öncesinde kadro planlamalarının yakın zamanda başlaması bekleniyor. Teknik Direktörlük konusunda değişikliği yapmaması beklenen Sarı-Lacivertli ekipte Niyazi Hüseyinoğlu göreve devam edecekken, takımda şu an sözleşmesi olan sadece dört futbolcu kaldı.

Fatsa Belediyespor’da forma giyen Ahmet Şahbaz, Ender Acar, Erol Durbakan, Fatih Arat, Hacı Şükrü Çiçek, Hüseyin Cankut Atasoy, Mehmet Berber, Murat Rüzgar, Mükail Baydır, Ömürcan Çavuşoğlu, Rıdvan Sağlam, Rıdvan Sönmez, Sefa Öztürkmen, Sergen Çelik, Serkan Tunar, Ufuk Akaydın, Yeldar Yamaç, Zeki Sinanoğlu ve Zihni Aydın’ın sözleşmeleri Mayıs ayında biterken Bursaspor’dan kiralık olarak gelen İsmail Can Çavuşluk ve Başkent Akademi’den kiralık olarak gelen Muhammed Burak Çelik takımlarına geri döndü.

Fatsa Belediyespor’da 25 kişilik takım kadrosunda bulunan Mehmet Seçme’nin 2021, Hasat Konya ve Onur Hafızoğlu’nun 2022 ve Mertcan Yener’in 2023 yılına kadar sözleşmeleri sürüyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!