Nisan 1, 2023

Misli.com 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor’da, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu yaptığı açıklamada bu sezon scout konusunda sıkıntılar yaşadıklarını ve rakipleri analiz konusunda problem yaşadıklarını söyledi.

Bu sezon lige iyi bir başlangıç yaparak 3.Lig’de mücadele ettiği sezonlar içerisindeki en iyi sezon başlangıcını yapan Fatsa Belediyespor’da, alınan puanlara rağmen analiz sıkıntısı yaşanıyor. Geride kalan 5 haftada 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet sonrasında 12 puan toplayan Sarı-Lacivertliler 3.sırada yer alıyor.

Fatsa Belediyespor’un genç teknik direktörü Niyazi Hüseyinoğlu’nun 5 maçın ardından yaşadığı en büyük problem ise ortaya çıktı. Hüseyinoğlu, bu sezon özellikle karşılaşacakları takımları haftalar öncesinde analiz edilme konusunda büyük problemler yaşadıklarını söyledi.

43 yaşındaki teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu yaptığı açıklamada: ”Bu sezon ciddi anlamda scout problemi yaşıyoruz. Bu scout problemini nasıl çözeceğiz bilemiyorum. Çekim izni vermiyorlar zaten seyirci konusunda Covid-19 pandemi sürecinden dolayı kısıtlama mevcut. Bizim önümüzde oynayacağımız bir Edirne Belediyesi Paş Edirnespor maçı var. Eşimizden, dostumuzdan, hocalardan ya da tanıdığımız futbolculardan bilgi alarak scout yapabileceğiz. Gidip izleme şansımız da yok.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!