Yeni sezon öncesinde stadyumu tadilata giren Fatsa Belediyespor’da, tadilatın sezon başlangıcına yetişmemesi ihtimali doğrultusunda iç saha maçlarını oynamak İçin stadyum bakıyor.

2021-2022 sezonu öncesinde hazırlıklarını sürdüren Fatsa Belediyespor’da stadyum sorunu ortaya çıktı. Tribün kapasitesi, soyunma odaları, çevre düzenlemesi gibi bazı konularda tadilata gidilen Fatsa İlçe Stadyumu’nun yeni sezona yetişmeme ihtimali ortaya çıktı.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ekipleri, tadilat işlemlerini 2021-2022 sezonuna yetiştirmeye çalışırken, Fatsa Belediyespor cephesi ise alternatif çözümler aramaya başladı. 12 Eylül’de ligin ikinci hafta maçı olan Batman Petrolspor ve 26 Eylül’de dördüncü hafta maçı Arnavutköy Belediyesi GSK maçlarında stadyumun hazır olmama ihtimalini göz önüne alan Fatsa Belediyespor yönetimi, Ordu 19 Eylül Stadyumu ya da Çarşamba İlçe Stadyumu’nun kullanmak istiyor.

Fatsa Belediyespor’da stadyum konusunda Ünye İlçe Stadyumu’nun da gündeme geldiği ancak teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun zemin sıkıntısı nedeniyle son seçenek olarak istediği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!