Fatsa Belediyespor’dan 1 Milyon 900 Bin Liralık Gelir !

TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor’da Kulüp Başkanı Adem Bekar’ın büyük önem verdiği ve ikincisini düzenlediği Milli Piyango çekilişi sonrasında Sarı-Lacivertli ekibin kasasına 1 Milyon 900 Bin Lira girdi.

Göreve geldiği günden bu yana kulübün borçlarında ciddi bir çalışma yürüten ve kurduğu mütevazı kadro ile beraber kulübün geçmiş dönemlerden kalan borçlarını da ödemeyi sürdüren Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar’ın, Milli Piyango çekilişi bu sezonda kulübün kasasına ciddi bir mali meblağ getirdi.

Milli Piyango idaresi tarafından düzenlenen Fatsa Belediyespor Milli Piyango çekilişi, Fatsa Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı. Bilet alan ve çekilişteki büyük ikramiye olan 2022 model Renault Clio marka otobilinin kendilerine çıkmasını beklenen bilet sahiplerinden birisi bu mutluluğa ulaştı. Büyük ikramiye 076 numaralı biletin sahibi Kerem Karamustafa’ya çıktı.

Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar, Milli Piyango çekilişine gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğunu dile getirirken basılan 750 biletten 500 tanesini sattıklarını ve 250 bileti notere teslim ettiklerini söyledi. Bekar ayrıca bu kampanyadan alınan bilet satış değerlerinin 2 Milyon 500 Bin Lira olduğunu ancak 600 Bin Liralık giderin ardından kulübe 1 Milyon 900 Bin Lira kaldığını belirtti.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!