Mayıs 29, 2023

Fatsa Belediyespor’dan ‘Maskeli Maddi Destek’ Projesi !

TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor, Covid-19 pandemisinin devam ettiği bu süreçte maske satışı yaparak kulübe maddi gelir sağlamak istiyor.

Üst üste ikinci sezonunda mücadele ettiği 3.Lig’de, geçen sezon olduğu gibi yine kümede kalma mücadelesi veren Fatsa Belediyespor, hazırlıklarını sürdürüyor. Temmuz ayında başlayacak olan ligler öncesinde toplanan ve hazırlıklarına kendi tesislerinde başlayan Sarı-Lacivertliler, bu süreci maddi kazanç olarak bağlamanın peşinde.

Fatsa Belediyespor, Covid-19 pandemisinin devam ettiği bu günlerde maske satışı yaparak bu kazancı kulübe maddi gelir getirisi düşünüyor. Fatsa Belediyespor Kulübünden yapılan açıklamada taraftarlar için maskelerin satışa çıkarıldığı açıklandı. Fatsa İlçesinde Cumhuriyet Meydanı ve Reşadiye Caddesinde kurulan stantlarda 15 adet yetişkin maske 10 TL’ye, 10 adet çocuk maskesi 5 TL’ye satılıyor. Sarı Lacivertli taraftarlar, maske alarak, kulübüne ekonomik destek verecek.

Geçtiğimiz günlerde Fatsa’da bulunan Atatürk Parkı’nın Fatsa Belediyespor’a tahsis edildiği ve buranın içerisinde yer alan Tiyatro gösterileri, canlı müzik ve kafe işletmesinin gelirinin Fatsa Belediyespor’a maddi güç sağlayacağı öğrenilmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!