Mart 24, 2023

Ordu Fatsa’da Amatör takımların ev sahipliğini yaptığı Fatsa Ek Saha yenilenirken, bir ziyarette AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı’dan geldi.

Fatsa’da Fatsa İlçe Stadyumu’nun ardından futbol müsabakalarının kalbi olan Fatsa Ek Sahası’nın zemin yenileme çalışmaları tamamlandı. Ordu 1.Amatör Lig takımları Fatsa Yaşamspor ve Fatsa Dolunayspor başta olmak üzere Fatsa takımlarına ev sahipliği yapan Fatsa Ek Saha’da başlayan çalışmalar sona erdi. Fatsa İlçesi’nde yer alan Fatsa Ek Saha’da zemin çalışmaları tamamlanırken, saha yeni zemini ile adeta yepyeni bir kimliğe büründü.

AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı’da yaptığı ziyaret sonrasında sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Taşçı yaptığı açıklamada ”Korona günlerinde, yeşil sahaları, futbolu, sporu çok özledik. Yakın zamanda sahalarda yaşadığımız heyecanlara tekrar geri dönmeyi beklerken #atsa İlçemizdeki spor alt yapısını, fiziki şartları ve sporcularımızın imkanlarını iyileştirmeye devam ediyoruz.Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yatırımı ve bağlı kuruluşlarımızın desteği ile Fatsa Şehir Stadyumunda yapımına başlanan ek saha, soyunma odaları, ışıklandırmaların yenilenmesi ve zemi yenileme çalışmaları çok yakında bitecek.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!