Mayıs 28, 2023

Fatsa İdman Yurdu’ndan İlk Transfer !

Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele edecek olan ve sezon hazırlıklarını sürdüren Fatsa İdman Yurdu, son olarak Ufuk Keleş Gençlikspor forması giyen Nejla Nişancı ile anlaştı.

Bu sezon kurulan ve 3.Lig’de Ordu’yu temsil edecek olan Fatsa İdman Yurdu Kadın Futbol Takımı’nda transferler başladı. Antrenmanlarını seçmelerle birlikte sürdüren Ordu Fatsa ekibi, ilk transferini Nejla Nişancı’yı alarak yaptı.

1999 doğumlu futbolcuyu kadrolarına katan Fatsa İdman Yurdu, Nejla Nişancı transferi ile ilgili olarak takip ettikleri bir oyuncu olduğunu ve kişiliği, karakteri ile takıma fayda sağlayacağına inandıklarını belirtti.

Genç antrenör Abdullah Sözen ile bir araya gelen yeni transfer Nejla Nişancı futbola yeniden döndüğü için mutlu olduğunu belirtti. Nişancı yaptığı açıklamada “Futbola verdiğim kısa aradan sonra Fatsa idman Yurdu’nda forma giyeceğim için heyecanlıyım. Güzel bir başlangıç olacağına inanıyorum azimli disiplinli ve hırslı karakterimle adımdan çokça söz ettireceğime ve ses getireceğimi söyleyebilirim.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!