Mart 20, 2023

Fatsa Yaşamspor’un Adı Bolamanspor Oluyor !

Ordu Amatörü’nde son yıllarda adından söz ettirmeyi başaran Fatsa Yaşamspor, yeni sezonda yoluna Bolamanspor adıyla devam edebilir.

2020-2021 sezonunda Ordu Amatörü’nde 1 ve 2.Ligleri birleştirilmesi gündeme gelirken, Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Fatsa Yaşamspor sezona başka bir isimle devam edebilir. Ordu’nun Fatsa ilçesinin amatör takımlarından birisi olan Fatsa Yaşamspor’un adı Bolamanspor olması yönünde çalışmalar başlatıldı.

Uzun yıllar Ordu Amatör Lig’de mücadele eden Bolamanspor, 2013 yılından bu yana liglere katılım sağlamamıştı. Fatsa Yaşamspor’un Bolamanspor olması yönünde en net açıklamayı ise Fatsa Yaşamspor Kulüp Başkanı’ndan geldi. Kulüp Başkanı Mehmet Kocatürk yaptığı açıklamada kulübün Bolamanspor olması yönünde hamlelerinin olduğunu belirtti.

Fatsa Yaşamspor Başkanı Mehmet Kocatürk yaptığı açıklamada: ”Fatsa Yaşamspor, Ordu Amatörü’nde kendisini kabul ettirdi. Yıllardı Play-Off’larda mücadele verdik. Artık Bolamanspor adıyla mücadele edeceğiz. Bolaman ve çevre mahallelerdeki gençlerimizi futbola davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!