Mart 29, 2023

Fatsa’daki Spor Kulüplerine Müjdeyi Kibar Verdi !

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Kır, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı ziyaret ederken toplantıdan ise müjdeli haber çıktı.

2021-2022 sezonunda başta futbol olmak üzere birçok branşta faaliyetler başlarken, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı’nın ziyaretleri de sürüyor. Yeni sezon öncesinde başkanlık görevine seçilen Metin Kır’ın Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı ziyaretinde Fatsa’daki spor kulüplerine müjdeli haber çıktı.

Federasyon Başkanı Metin Kır’ın konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Daha önce de Başkanımız Sayın İbrahim Etem Kibar’a ziyaretlerimiz olmuştu. Kendisine ilimizdeki özellikle Fatsa’da ki amatör spor hakkında bilgiler vermiştik. Yaptığımız bilgilendirmeler sonrasında Federasyonumuza üye faaliyet gösteren kulüplerimize nakdi yardım yapma sözü verdi. Her ortamda kulüplerimize destek olmak için girişimlerimizi devem ettiriyoruz. İnşallah diğer ilçelerimiz ve il genelinde ki kulüplerimize desteğimiz artarak devam edecek. Göreve gelmede önce verdiğimiz sözlerimizi yerine getirme adına çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız tüm kulüplerimiz şartlarını iyileştirmek. Bu vesileyle Fatsa belediye başkanımız Sayın İbrahim Etem Kibar’a üye kulüplerimiz ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!