Haziran 8, 2023

Fatsalı Semih Can, Akhisar Antrenmanında !

Altyapı faaliyetlerini sürdüren ve Ordu altyapı liglerine katılım sağlayan Fatsaspor’da, 2003 doğumlu genç isim Semih Can Kılıç Akhisarspor ile antrenmanlara çıkmaya başladı.

TFF 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor, Fatsaspor’un genç futbolcusuna gözünü kattı. Fatsaspor’un 2003 doğumlu genç oyuncusu Semih Can Kılıç, Ahisarspor U19 takımı ile 10 gün deneme antrenmanlara çıkacak. Beğenilmesi halinde ise Kılıç, Akhisarspor’a transfer olacak.

Ordu Fatsa’da Fatsa İdman Yurdu’nda antrenörlük yapan Abdullah Sözen ise transferde öncü oldu. Semih’in Akhisarspor’a gitmesinde aracılık yapan genç antrenör Abdullah Sözen, süreci ise şu ifadelerle açıkladı.

”Semih’i ilk olarak 2016 yılında sahada tek başına futbol oynarken keşfettim. Yetenekli olduğu çok belliydi ve ayrıca futbolu çok sevmesi beni etkileyen etmenlerden birisi oldu. Kendini daha iyi test etmesi için seviyesini ileriye taşıması gerekiyordu. Akhisarspor Teknik Direktörü sevgili hocam Mehmet Altıparmak’tan ricada bulundum. Sağolsun yoğun olmasına rağmen zaman ayırdı, ilgilendi ve davet etti. Ona çok büyük teşekkür borçluyum. Bunun dışında Kadın Futbol takımımıza hediyeler verdi. Semih’in kendini göstermesi için 10 gün var. Bu şans kolay gelmez, iyi değerlendireceğini umuyorum.”

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!