Mart 28, 2023

Ferdi Lisans’tan Gençlikspor’a Geçit Yok ! 67-50

2022-2023 sezonu Ordu Mahalli Erkek Basketbol Ligi’nde sezonun yeni takımlarının mücadelesinde Ferdi Lisans, Gençlikspor karşısında 67-50 kazanarak sezona galibiyetle başladı.

Geçtiğimiz sezon önce Mahalli Ligi’nde ardından ise Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde başarılı sonuçlar alan ve Türkiye Finalleri’nde 8.sırada sezonu tamamlayan Ulubey Ohtamış Spor ile yine dört takımlı Yerel Lig’den terfi eden Ünye Meçhul Asker Ortaokulu Spor Kulübü’yle birlikte ligde bu sezon yer alan iki yeni takım Ferdi Lisans ile Gençlikspor karşı karşıya geldi.

Başpehlivan Recep Kara Kapalı Spor Salonu’da oynanan karşılaşmada Ordu Mahalli Büyük Erkekler Ligi maçında ise kazanan taraf Ferdi Lisans oldu. Ulubey Ohtamış Spor Kulübü ile Ünye Meçhul Asker Ortaokulu Spor Kulübü gibi güçlü takımlardan geçerek Bölgesel Erkekler Basketbol Ligi’ne yükselmek isteyen iki ekip arasındaki maçta ise 17 sayı fark çıktı.

Az sayıda taraftarın izlediği maçta ise Ferdi Lisans, Gençlikspor karşısında 67-50 kazanarak sezonun ilk maçından galibiyetle ayrıldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!