Finalin Adı Ulubey Ohtamış-Ünye Meçhul Asker Basketbol Kulübü !

2022 yılı takvimi içerisinde yer alan ve dört takımın mücadele verdiği Ordu Erkek Basketbol Yerel Ligi’nde finalin adı Ulubey Ohtamış Spor Kulübü ile Ünye Meçhul Asker Kulübü arasında oynanacak.

Bölgesel Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan Ordu ekibini belirlemek için oynanan Ordu Erkek Basketbol Yerel Ligi’nde heyecan son maça kaldı. Ordu Gençlikspor, Ulubey Ohtamış Spor Kulübü, Ünye AKİS-DER Spor Kulübü ve Ünye Meçhul Asker Kulübü arasında deplasmanlı lig şeklinde oynanan müsabakalarda finale gelindi.

Oynadığı maçlarda rakiplerini rahat ve farklı yenmeyi başaran Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı, Pazartesi günü Ordu Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda konuk edeceği Ünye Meçhul Asker Basketbol Erkek Basketbol Takımını yenmesi ya da ilk maçın avantajını koruması halinde kuruluşunun ilk yılında şampiyonluk yaşayacak.

Ulubey Ohtamış Spor Kulübü ile Ünye Meçhul Asker Kulübü, daha önce Ünye’de karşı karşıya gelmiş ve bu maçı Ulubey ekibi 101-57 kazanmıştı. İki ekip arasındaki final niteliği taşıyan maç ise 10 Ocak 2022 Pazartesi günü saat 18:30’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!