logo

”Finallere gitmek istiyoruz”

Soyaspor Teknik Direktörü Özcan Türkmen, Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’na çok iyi hazırlandıklarını belirterek, grup müsabakalarını geçip emeklerinin karşılığını almak istediklerini dile getirdi.

Çok sıkı çalıştıklarını ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda finale kadar gitmeyi hedeflediklerini söyleyen Türkmen, bu hedeflerine ulaşmak için durmadan çalıştıklarını ifade etti.

“Tur tur ilerleyeceğiz”

Öncelikle grup müsabakalarını geçmeyi planladıklarını aktaran tecrübeli çalıştırıcı; “Geçtiğimiz sezon çok iyi müsabakalar çıkartmamıza karşın hedefimize ulaşamamıştık. Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda da istediğimizi yapamadık. Ancak bu kez Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bunun için büyük emek harcıyoruz. Çok çalışıyoruz. Haftanın 6 günü idman yapıyoruz. İddialıyız. İlk grubu geçerek 2. tura yükselmek istiyoruz. Amacımız Türkiye Finallerine kadar gidebilmek. İyi bir ekibimiz var. İnşallah en iyi şekilde sahada mücadelemizi göstererek öncelikle bu turu atlamak istiyoruz. Daha sonra da tur tur ilerlemeyi amaçlıyoruz” dedi.

Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde oynayan kadronun neredeyse tamamının Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edebileceğinin altını çizen Türkmen, bunu avantaja çevirerek Türkiye Şampiyonası Finallerini hedeflediklerini dile getirdi.

16 Ağustos Çarşamba günü başlayacak olan Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası öncesinde Soyaspor Genç Kız Futbol Takımı, antrenmanlarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ