Mart 29, 2023

Forza Fidangör ‘Özür Dileriz’ !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında Altınordu Belediyespor mağlubiyeti ile büyük üzüntü yaşayan Orduspor Taraftarları, maç içerisinde yaşanan küfür konusunda özür diledi.

19 Eylül Stadyumu’nda oynanan Orduspor-Altınordu Belediyespor karşılaşmasında yaşanan tartışmalar her geçen gün farklı boyut kazanıyor. Saha içerisinden farklı şekilde tribünlerde yaşanan küfür tartışması da olayları farklı bir seviyeye getirdi. Maçın son dakikalarına doğru Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören aleyhine yapılan çirkin ve kötü tezahürattan dolayı Forza Fidangör Taraftar Grubu açıklama yaptı.

Orduspor’un maddi ve manevi anlamda yanında olan Forza Fidangör Taraftar Grubu yaptığı açıklamada üzücü olayların yaşandığını ve buna engel olamadıkları için özür dilediklerini belirtti. İşte konu ile ilgili yapılan açıklama:

”Pazar günü 19 Eylül Stadyumu’nda Orduspor’umuzun Play-Out karşılaşmasında maraton tribününden Altınordu Belediye Başkanı Sayın Aşkın Tören’e karşı söylenen tezahüratlardan dolayı büyük üzüntü duyduk. Söz konusu tezahüratların bizimle bir ilgisi bulunmamamktadır ve bu tezahüratların maçın gerginliğine bağlı olarak geliştiğini düşünüyoruz. Bu duruma engel olamadığımız için Sayın Başkan’dan özür dileriz. Sayın Aşkın Tören’in hedef gösterilmeye çalışıldığı bu durumdan bizim de rahatsızlık duyduğumuzu tüm kamuoyuna saygıyla bildiririz. Orduspor Kulübü; Başkanı, yöneticileri ve taraftarlarıyla her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmaya çalışmıştır. Bu şehir; ayrışmaya, ayrıştırılmaya karşı her zaman dik durmalıdır. Fidangör bu şehrin vicdanıdır”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!