Mart 26, 2023

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün son transferleri olan Şirin Furkan Işık ve Ferhat Çelik, Fatsa Yaşamspor karşılaşmasında ilk kez Mor-Beyazlı formayı giymek istiyor.

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, ligin 14.hafta mücadelesinde Perşembe İlçe Sahası’nda Fatsa Yaşamspor ile mücadele edecek. Bu önemli mücadele öncesinde son oynadığı Kotyora Futbol Kulübü maçında kaybettiği gibi puan kaybetmek istemeyen Mor-Beyazlı ekipte, iki futbolcu ise ayrı bir heyecanı bekliyor.

Devre arasında ilk etapta Oktay Taze, Oğuzhan Şahan, Mert Nuri Keskin, Asil Aksu, Berkant Akyol, Yasin Karagöz ve Yurdaşan Tut transferlerini yapan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Fatsa Yaşamspor maçı öncesinde Orduspor’dan Şirin Furkan Işık ve Samsun Yolspor’dan Ferhat Çelik transferlerini gerçekleştirmişti.

Mor-Beyazlı ekibin yeni transferleri Şirin Furkan ve Ferhat, teknik direktör Şükrü Bekiroğlu’nun Fatsa Yaşamspor maçında şans vermesi halinde ilk kez yeni takımlarını formasını giyecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!