Mart 24, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, önlerinde çok kritik Sultanbeyli Belediyespor ve Düzcespor maçları olduğunu hatırlatarak, taraftarlardan destek beklediklerini söyledi.

Bu sezon 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün maçlarında takımı yalnız bırakmayan Başkan Şükrü Bodur, iç sahadaki Artvin Hopaspor müsabakasından sonra Tokatspor deplasmanında da şeref tribündeki yerini aldı.

“Önemli olan 3 puandı”

Tokatspor müsabakasını değerlendiren Bodur; “Tokatspor, genç bir kadroya sahip. Kendilerini göstermek istediler. İyi mücadele ettiler. Ancak bizde iyi oynadık ve kazanmasını bildik. Burada sonuç çok önemli. Biz puanlara bakıyoruz. Oyun ikinci planda. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Artık iç sahada oynayacağımız Sultanbeyli Belediyespor ve Düzcespor maçlarına odaklanacağız. O iki maçta bizim için çok önemli. İkisini de kazanmamız gerekiyor. Eğer Sultanbeyli ve Düzcespor’u yenersek, biraz daha yukarı sıralara çıkarak rahatlayacağız. Artık bu seneyi böyle geçireceğiz” dedi.

“Destek bekliyoruz”

Taraftarların kendileri açısından çok önemli olduğunu söyleyen Başkan Bodur; “Bizim taraftarlarımızla hiçbir zaman problemimiz olmamıştır, olmazda. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak bulunduğumuz yerden çok rahatsızız. Bu durumdan dolayı taraftarlarımızda sıkıntıdalar. Ama bu sıkıntıları hep beraber aşacağız. Bu durumları geçmişte olduğu gibi aşabiliriz. Birlik ve beraberlik içerisinde küsmeden, kızmadan, sahip çıkacağız. Çünkü bir tane Ordusporumuz var. Buralarda bulunmayı kimse istemez. Ama mücadele ederek yukarılara doğru çıkacağız. Biz mücadele içindeyken, taraftarlarımızın da tribünleri doldurmasını istiyorum. Destek bekliyoruz. Çünkü futbol, taraftarsız olmuyor. Bütün hedefimiz alt sıralardan yukarılara doğru çıkmak” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!