Mayıs 29, 2023

Galataspor’da Transfer Hareketliliği !

Ordu futbolunda son dönemde altyapı anlamında büyük başarılar yakalayan Ordu Galatasaray Futbol Akademisi (Ordu Galataspor), yeni sezon öncesinde transferlere başladı.

Geçtiğimiz sezon altyapı kategorilerinde şampiyonluklar yaşayan ve ayrıca Galatasaray altyapısına da futbolcu gönderen Galataspor’da yeni sezon öncesinde kollar sıvandı.

Antrenör Gökmen Yavuz, yeni sezon öncesinde mevcut kadrolarını koruduklarını belirterek, ayrıca göze giren genç oyuncuları da bonservisini ödeyerek kadrolarına katacaklarını söyledi.

“Enes ile anlaştık”

Demirspor’un gelecek vaat eden stoperlerinden birini aldıklarını hatırlatan Yavuz; “Lig takımlarımıza transfer yapmaya başladık. Demirspor’dan Ordu’nun en iyi stoperi Enes İştar’ı lisans bedelini ödeyerek transfer ettik. Kulübümüze hayırlı olsun. Ordu futbolunda bir altyapı markası olan Galatasaray Futbol Akademisi ve lig takımımız olan Ordu Galataspor Kulübünde transfer çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Masör de tamam

Akademinin gelişimi için çalıştıklarını aktaran Gökmen Yavuz; “Ordu Galatasaray Futbol Akademisi olarak vizyonumuzu sürekli yeniliyoruz. Kulübümüzde artık futbol okulu ve lig takımlarımızın antrenmanlarında ve resmi lig maçlarında masör Ümit Güneysu ile bugün itibari ile resmi olarak anlaşmış bulunmaktayız. Her iki taraf içinde hayırlı olsun” diye konuştu.

Öte yandan Galataspor, yeni sezon öncesinde toplantı gerçekleştirirken, bugün sahaya inmeye hazırlanıyor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!