logo

”Gelecek sezon Süper Lig’e çıkarız”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, engelli sporuna önem verdiklerini belirtirken, Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı’nın 2016-2017 sezonunda kıl payı çıkmadığı Süper Lige gelecek sezon çıkacağını dile getirdi.

Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı Yönetim Kurulu ve oyuncuları Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ile bir araya gelerek 2016-2017 sezonunun değerlendirmesi yapıldı.

Tekintaş: “Yeni ilavelerle hedefe ulaşacağız”

Süper Lig hedefinin averaj farkı ile kaybedildiğinin altını çizen Başkan Tekintaş, “Sezon sona erdi. Sezon içerisinde belirlediğimiz hedefi kıl payı averaj ile kaybettik. Bu tür durumlar her spor branşında olabilen şeyler. Ben sezon içerisinde büyük emek gösteren, tüm zorluklara rağmen çalışmasını sürdüren sporcu ve teknik heyetimize teşekkür ediyorum. Kardeşlik ruhu içerisinde tamamlamaya gayret gösterdiğimiz bir sezon oldu. Bir takım sıkıntılar yaşadık, kaza geçirdik ama hedefe ulaşmak için hepsinin üstünden gelmeyi başardık. İnşallah 2017-2018 sezonunda mevcut arkadaşlarımız ve ihtiyaç duyulan alanlarda yeni ilaveler ile takımımız bu özverili ilerleyişini sürdürür ve hedeflediğimiz yer alan Süper Lig’de yer almayı gerçekleştirmiş oluruz” dedi.

Tekintaş, engellilere ve engelli sporculara önem verdiklerini bu kapsamda çalışmalar yapacaklarını aktararak, engelli insanları geleceğe hazırlamak istediklerini dile getirdi.

Başantrenör Cem Aslan ise şampiyonluğu kıl payı kaçırdıklarını söyleyerek, engelli vatandaşlara spor yapmaları konusunda yardımcı olabileceklerini ifade etti.

Ordu Hayat

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ