Mart 20, 2023

Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararı ile Bölgesel Amatör Lig’e çıkartılan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Başkan Savaş Şimşek açıklamalarda bulundu.

2019-2020 sezonunda mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nu lider bitiren ve Covid-19 pandemisi nedeniyle üst lige yükseltilen 123 yerel takımdan birisi olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ileriye umutla bakıyor. Mor-Beyazlı ekipte Kulüp Başkanı Savaş Şimşek, önümüzdeki sezon planlamasına başladıklarını söyledi.

Uzun aradan sonda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek takımın hedefleri hakkında konuşan Savaş Şimşek: “Uzun bir maratonun sonunda güzel bir şekilde sonuç almak bizleri çok mutlu etti. Kulübümüzün gelecek yıl yapılanması başladı. Yakın bir zamanda bunu kamuoyuna açıklayacağız. İnşallah daha güzel yerlerde Ordu’muzu temsil edeceğiz. Gittiğimiz her yerde Orduspor ruhuyla, o kimlikle şehri nasıl temsil etmesi gerekiyorsa o şekilde temsil eden bir takım ve kulüp olacağız. Başarı halkımızın, taraftarımızın birlik ve beraberliğiyle birlikte daha güzel sonuçlanacağını düşünüyorum. Bundan sonra Ordu’yu hak ettiği yerlere çıkartmak için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

1 thought on ““Gelecek Yıl Planlamamız Başladı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!