Mart 24, 2023

3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Hukuk İşlerinden sorumlu, Orduspor Kulübü eski başkanı Sebahattin Köksal’ın torunu olan Avukat Umut Çağatayhan Köksal vefat etti.

1967 yılında kurulan Orduspor’un Kulüp Başkanlığı’nı yapan Sebahattin Köksal’ın torunu olan avukat Umut Çağatayhan Köksal, sevenlerini üzdü. Genç avukat geçirdiği kalp krizi sonrasında vefat ederken, Ordu sporu başta olmak üzere Ordu’yu yasa boğdu.

Orduspor’da avukatlık yapan ve 2016-2017 sezonunun başında istifa eden Umut Çağatayhan Köksal, bir çok konuda Orduspor’un hukuk mücadelesinde yanında olmuştu. Avukat Umut Çağatayhan Köksal, Şükrü Bodur’un 52 Orduspor Kulübü Başkanlığı’na gelmesiyle birlikte ise Mor-Beyazlı ekibi Hukuk İşleri’nden sorumlu yöneticiliği yapıyordu.

SAMET KARADAĞ

Orduspor Kulübü Eski Başkanlarından Merhum Sebahattin Köksal’ın Torunu, Yavuz Köksal ve Kurtuluş Köksal’ın Oğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Sebahat Köksal’ın Kuzeni, Ordu ve Orduspor Aşığı, Hukuk İşleri Üyemiz Canımız, Her Şeyimiz Sevgili Avukat Umut Çağatay Köksal Genç Yaşta Aniden Rahatsızlanarak Vefat Etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!