logo

Genç oyuncu devam edecek

Orduspor’da geçtiğimiz sezonun son haftalarında forma şansı bulan ve kısa sürede beğeni toplayan orta saha oyuncusu Şirin Furkan Işık, yeni sezonda da bir pürüz çıkmaması durumunda Mor Beyazlı formayı giyecek.

Teknik Direktör Zafer Öztürk’ün sıfırdan takım kurduğu Orduspor’da, geçen sezondan kalan bazı oyuncularında forma şansı bulacağı bildirildi. Geçtiğimiz sezon 3.Lig’de Orduspor formasıyla son haftalarda sahaya çıkma şansı bulan 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Şirin Furkan Işık, 2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de Orduspor’da devam etme kararı alarak vefa örneği gösterdi.

Şirin Furkan Işık, geçen sezon Mor Beyazlılarda 6 müsabakada görev alırken, 280 dakika sahada kalmış ve dikkat çekmişti. Teknik Direktör Zafer Öztürk’ün de Şirin Furkan’ın yeni sezonda Orduspor’da oynamasına sıcak baktığı bildirildi.

Kariyeri

Futbola Orduspor’un altyapısında başlayan ve 8 sezon çeşitli alt yaş gruplarında top koşturduktan sonra profesyonel olan genç orta saha, geçtiğimiz sezon 3.Lig’de oynama fırsatı bulmuştu.

Öte yandan daha önce savunma oyuncusu Oğuz Yılmaz da Mor Beyazlı ekipte yoluna devam edeceğini açıklamıştı.

Ordu Hayat / Tevfik Kul

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ