logo

Genç sultanlar sahadan silindi

Türkiye Voleybol 3. Lig’i müsabakasında Ordu Tenis İhtisas Kulübü Bayan Voleybol takımı, Samsun Büyükşehir Anakent takımına 25-14, 25-12 ve 25-11 set skorlarıyla 3-0 mağlup oldu.

OTİK

Ordu Tenis İhtisas Kulübü (OTİK) Bayan Voleybol takımı, ligin 5. haftasında Samsun Büyükşehir Anakent takımına 3-0 mağlup oldu. Müsabakaya kötü bir şekilde başlayan OTİK, tutuk başladığı seti 25-14 kaybetti. İkinci sette de istediği oyunu sahaya yansıtamayan genç sultanlar, bu seti de 25-12 kaybetti.

Maçın üçüncü setinde daha istekli bir oyun sergileyen ancak rakibin art arda kazandığı sayılara engel olamayan Ordu Tenis İhtisas Kulübü Bayan Voleybol takımı, seti 25-11 kaybetti ve müsabakadan 3-0 mağlup ayrıldı. Oynadığı 5 maçtan 3 galibiyet çıkartan OTİK Bayan Voleybol takımı Antrenörü Ozan Aktaç, oyuncularının gününde olmadığını söyledi. Oyuna iyi konsantre olamadıklarını söyleyen Aktaç, ligin uzun bir maraton olduğunu dile getirerek “Bu uzun maratonda mağlubiyetlerde olacaktır galibiyette biz moralimizi bozmuyoruz” dedi.

ORDU OLAY

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu