logo

Gençler Bay-Bayan Teakwondo Türkiye şampiyonası Ordu’da

Ordu Gençlik Spor İl Müdür Mustafa Genç yaptığı açıklamada Ordu’da 8-13 Eylül 2017 tarihleri arasında Gençler Bay-Bayan Teakwondo Türkiye şampiyonasının yapılacağını açıkladı.

il Müdürü Mustafa Genç” Gençler Bay-Bayan Teakwondo Türkiye şampiyonası 2 bin 500 kişinin katılımıyla 8-13 Eylül 2017 tarihinde Ordu’da yapılacaktır.

Bir büyük organizasyon daha İlimizde yapılacak diyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç” Gençler Bay-Bayan Teakwando Türkiye şampiyonası 8-13 Eylül 2017 tarihinde Altınordu Başpehlivan Recep Kara spor salonunda yapılacaktır. Bu büyük organizasyonu Ordu ilimize veren başta Türkiye Teakwando Federasyonu başkanımız Sayın Metin Şahin’e, Teakwando Federasyonu Genel koordinatör Ramazan Elçin’e, Teakwando Federasyonu Yönetim Kurulu üyelerine ve Genel sekreterimize Ordu’muz adına teşekkür ederim. İnşallah başta Sayın valimiz İrfan Balkanlıoğlu’nun, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’ın, Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş’ın ve Kurumlarımızın da desteği ile bu zamana kadar yapılmış en güzel gençler Türkiye şampiyonası organizasyonu İl olarak gerçekleştirmek istiyoruz. Aynı zamanda Teakwando da Dünya şampiyonası ve Olimpiyatlar da derece yapmış sporcularımızı da onur konuğu olarak ilimize davet edeceğiz. Yine bilindiği üzere teakwando sporu ilimizde çok yaygın ve bütün ilçelerimizde yapılmaktadır. Şu anda da toplamda bin 500 yakın lisanslı sporcumuz var. Bu manada da Gençler teakwando Türkiye şampiyonasının ilimizde yapılması sporcu potansiyelimizin daha da artmasına vesile olacaktır. Bu şampiyona özellikle katılım açısından çok büyük bir şampiyona toplamda 2 bin sporcunun katılması bekleniyor. Antrenör, Hakemler, İdareciler ve seyircilerle birlikte 2 bin 500 kişiyi Ordu ilimizde ağırlayacağız. Bu da Ordu’muzun spor kenti olma yolunda emin adımlarla her gün ilerlediğinin göstergesi olacaktır. Organizasyonla ilgili önümüzde geniş bir süreç var. Alt yapı çalışmalarını güzel bir şekilde hazırlayarak mükemmel bir organizasyon olması için bütün personelimizle beraber elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Ben bütün Orduluları bu büyük organizasyona destek olmaya davet ediyorum” dedi.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu