”Gerekli Hamleleri Ceyhanspor Maçı Sonrasında Yapacağız”

Geçtiğimiz hafta sonunda yeni teknik direktörü ile galibiyete ulaşmayı başaran Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nda Başkan Savaş Şimşek takım için gerekli hamlelerin devre arasında yapılacağını söyledi.

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve aldığı kötü sonuçların ardından teknik direktör değişikliğine giden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Teknik Direktör Cahit Erçevik, takımı yönettiği ilk maçı olan Gümüşhanespor’u 20 yenmeyi başarmıştı. Karşılaşma sonrasında ise Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek önemli açıklamalarda bulundu.

Alınan galibiyetten dolayı memnun olduklarını ve moral kazandıklarını belirten Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek:”Gümüşhanespor galibiyeti bizim için güzel bir galibiyet oldu. Zorlu süreçlerin mutlaka iyi sonuçları olacaktır. Biz bunun için elimizden geleni yapıyoruz, inşallah daha iyi sonuçları alarak daha iyi yerlere ulaşacağımızı düşünüyorum. Hedefimiz artık Ceyhanspor maçı. Biz oradan da 3 puan alarak sezonun ilk yarısını iyi bir yerde bitirmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ceyhanspor maçının ardından takımın tatile gireceğini belirten Şimşek, teknik direktör Cahit Erçevik’in raporu doğrultusunda transfer çalışmaları neticesinde gerekli hamleleri yapacaklarını belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!