Görünmez Kahraman ‘Murat Aktaş’ !

Orduspor’un 2018 yılında U19 takımı, geçen sezonda A takımının yaşadığı şampiyonluklarda arka planda yer alan Murat Aktaş’ın özverili mücadelesi takdir topluyor.

Futbolculuk döneminde Orduspor’da forma giydiği sezonlarda taraftarların sevdiği futbolcuların başında gelen Murat Aktaş, attığı gollerle Orduspor taraftarlarını sevince defalarca sevince boğmuştu. Sahadaki özverili mücadelesi takdir alan Aktaş, bugünlerde ise aynı şekilde Orduspor’a antrenör olarak hizmet ediyor.

2017-2018 sezonunda zor şartlarda Mucid Yamaner ile birlikte Orduspor U19 takımını önce Ordu’da sonrada Giresun’da şampiyon yapan Aktaş, takımın Türkiye’de en iyi 6 takım arasına girmesini sağlamıştı. Aktaş bu sezonda tamamı değişen U19 takımı ile şampiyon olamasa bile zor şartlar altında takımın iyi performans göstermesinde öncü olmuştu.

Murat Aktaş, Orduspor U19 takımının yanı sıra bu sezon mümkün olduğunca Orduspor Teknik Direktörü Mahmut Nambaş ile birlikte A Takımı maça hazırlamıştı.

Orduspor’un en golcü forvetlerinden birisi olan Murat Aktaş, Mor-Beyazlı forma ile çıktığı 90 maçta 24 gol atmıştı. Aktaş kariyerinde ise profesyonel liglerde 388 maçta 120 gol atmayı başarmıştı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!