Mayıs 30, 2023

Gülyalı Turnasuyuspor’da Cezalı Oyuncu Şoku !

Ordu 1.Amatör Lig Esktra Play-Off maçında Gülyalı Turnasuyuspor uzatma dakikalarında Demirspor’u 3-1 yenerek Çeyrek Finale yükselirken, cezalı oyuncu oynatmasından dolayı hükmen mağlubiyet alabilir.

Hafta sonunda oynanan Gülyalı Turnasuyuspor ile Demirspor arasındaki karşılaşmanın 90 dakikası 1-1 biterken, uzatma anlarına giden karşılaşmada Gülyalı ekibi iki gol daha bularak karşılaşmayı 3-1 kazanmıştı. Maç sonunda ise Demirspor esame listesini kontrol ederek cezalı oyuncu oynattığını tespit ettiği Gülyalı Turnasuyuspor’u şikayet edeceği öğrenildi.

Ligin 17.haftasında Çamaşspor ile karşılaşan Gülyalı Turnasuyuspor’da Ömercan Keskin gördüğü kart ile cezalı duruma düşerken, cezasını son hafta oynanacak maçta çekecekti. Ligin son haftasında Aybastıspor ile oynanan maça çıkmayan Gülyalı Turnasuyuspor, esame listesini iletmediği için Ömercan Keskin de cezasını çekmemiş oldu.

Aybastıspor maçından dolayı 3 puan silme cezası alan ve Esktra Play-Off’a kalan Gülyalı Turnasuyuspor’da, Çamaşspor maçının ardından takip eden karşılaşmaya Demirspor karşısında çıkarken, cezalı olan Ömercan Keskin’in ilk 11’de sahaya çıkarak 120 dakika sahada kalması kafaları karıştırdı.

Demirspor’un şikayeti sonrasında Gülyalı Turnasuyuspor’un hükmen mağlubiyet alması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Gülyalı Turnasuyuspor’da Cezalı Oyuncu Şoku !

  1. Buna ilahi adalet denir.
    Orduspor 1967 FİSK ile karşılaşmamak için son maça çıkmaz kendini uyanık zannedersen ilahi adalet gelir seni bulur.
    Sahi bu aklı kim vermişti size.
    Düşünün belki bulursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!