Gülyalı Turnasuyuspor’da Hedef Bölgesel Amatör Lig !

2022-2023 sezonunda Özel Ordu Umut Hastanesi Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Gülyalı Turnasuyuspor, yeni sezon öncesinde tek hedefini Bölgesel Amatöe Lig’e yükselme olarak belirledi.

Geçtiğimiz sezon final maçında Kabadüz Belediyespor karşısında mağlup olan ve şampiyonluğu kaçıran Gülyalı Turnasuyuspor, yeni sezona çok farklı gitmek istiyor. Yeni bir yapılanma ile ciddi bir kadro kurmanın planlarını yapan ‘Turna’, gözünü Bölgesel Amatör Lig’e dikti.

Her sezon Play-Off’un aranan takımlarından birisi olan Gülyalı Turnasuyuspor, bu sezon son kez Play-Off maçları oynayarak adını Bölgesel Amatör Lig’e yazdırmak istiyor. Yeni sezonu iple çeken Gülyalı Turnasuyuspor’da özellikle gözler bir yandan da Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’un geleceğinde.

Mavi-Beyazlı ekibin 2022-2023 sezonu öncesinde ilk olarak teknik direktör konusunda açıklama yapması beklenirken, iç ve dış transferde önemli hamleler yapacağı kulislerde konuşulmaya başlandı. Yeni sezonda mutlak şampiyonluk hedefi olan Gülyalı Belediyespor’un, dış transferde Ordu Amatörü’nde şampiyonluk kokusunu defalarca almış isimlerle anlaşmak üzere olduğu öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!