Mayıs 30, 2023

Gülyalı Turnasuyuspor’dan Ekstra Play-Off Hesabı !

Ordu 1.Amatör Lig’de bu sezon final hedefleyen Gülyalı Turnasuyuspor’da son hafta yapılan Ekstra Play-Off hesaplarından dolayı takım maça çıkmadı.

2019-2020 sezonunda antrenör Mümin Sarı gözetiminde Ordu 1.Amatör Lig’de mutlak finali hesaplayan Gülyalı Turnasuyuspor’da, son hafta önemli bir karar alındı. B Grubu lideri Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile olası bir işleşme ihtimaline karşın, Mavi-Beyazlı ekip son hafta maça çıkmadı.

Aybastıspor ile oynanacağı ligin son hafta maçına gitmeyen ve 3 puanı silinen Gülyalı Turnasuyuspor, Play-Off mücadelesinde Korgan Belediyespor ve Çamaşspor maçının arkasında ligi 5.sırada tamamladı. Mavi-Beyazlı ekip, statü gereği Demirspor ile Ekstra Play-Off mücadelesi oynayacak. Kazandığı takdirde ise Çeyrek Final’de Ulubey Belediyspor’un rakibi olacak.

Gülyalı Turnasuyuspor ligi üçüncü bitirseydi Kotyora Futbol Kulübü, eğer dördüncü bitirse idi Esktra Play-Off maçında Fatsa Yaşamspor ile karşılaşacaktı. Fatsa Yaşamspor karşısında galip gelmesi durumunda ise Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Çeyrek Final’de karşılaşacaktı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!