Mayıs 30, 2023

Güngör Yüce İlk Sınavı Geçti !

Ordu’da Voleybol denildiğinde akla gelen isimlerden birisi olan Güngör Yüce, ilk başantrenörlük deneyiminde Ünye Gücü Kadın Voleybol’un başında Rize Fındıklı Tenis Doğaspor karşısında sınavı geçti.

2020-2021 sezonunda Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde mücadele eden Ünye Gücü Kadın Voleybol Takımı, parkeye çıktı. Sezonun ilk maçında sahasında Rize Fındıklı Tenis Doğaspor’u konuk eden ve rakibini 3-0 mağlup etmeyi başaran Ünye Gücü’nde, çiçeği burnunda başantrenör Güngör Yüce ise ilk sınavından sevinçle ayrıldı.

Ordu’da çeşitli takımlarda forma giyen ve uzun süre Orduspor’un kaptanlığını yapan Güngör Yüce, son olarak Bölgesel Lig’de mücadele eden Ordu Voley’in pasörlüğünü yapmıştı. Güngör daha sonrasında ise Ordu Ünye Gücü Kadın Voleybol Takımı’nda geçen sezon yardımcı antrenörlük görevi yapmıştı.

Yeni sezonda da yardımcı antrenör görevi için anlaşmaya varan Yüce, ilk maçında takımın başında sahaya çıkmıştı. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Güngör Yüce: ”Başantrenör olarak çıktığım ilk maç heyecan, stres ve gelen galibiyet. Bu galibiyeti en büyük destekçim, her zaman yanımda olan Mehmet Hocam’a armağan ediyorum.” dedi.

Ünye Gücü Kadın Voleybol Takımı’nda ilk maçın ardından açıklamalarda bulunan yönetici Murat Cem Bozkurt ise: ”Evimizde 3-0 gibi güzel bir skorla galip gelerek başlangıç yapmak bizi ziyadesiyle mutlu etti. Genel anlamda oynanan oyun, mücadele ve takım ruhu bizi sevindirdi.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!