GZT Giresunspor’dan 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne Destek Sözü !

44 yıl aranın ardından Süper Lig’e yükselme sevinci yaşayan GZT Giresunspor’da Başkan Hakan Karaahmet, 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne destek sözü verdi.

Geçtiğimiz sezon 1.Lig’de gösterdiği performans ile direkt olarak Süper Lig’e çıkma sevinci yaşayan GZT Giresunspor’da sevinç devam ediyor. Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet ise Ordu yerel kanalı olan Altaş TV’ye katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

Zorlu sezonun ardından 44 yıllık özlemi sona erdirdikleri için mutlu olduklarını söyleyen Hakan Karaahmet, Ordu şehrinin de bu seviyelerde olmasını istediğini söyledi. Geçmiş sezonlarda Süper Lig’de olan Orduspor’un hatalarla alt lige düşmesinin üzücü olduğunu belirten Karaahmet, istek gelmesi halinde 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne yardım edebileceklerini söyledi.

GZT Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet yaptığı açıklamada:”52 Orduspor Futbol Kulübü’nü yukarı çekmeliyiz. Oradaki iş adamı arkadaşlarım bizden loca almak istiyor. Biz de Ordu’ya yardımcı olmalıyız. Çünkü bu büyüme beraber oluyor. Komşunuz büyüyorsa siz de büyüyorsunuz.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!