Mayıs 28, 2023

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde geçen sezon oynadığı futbolla dikkat çeken Altan Kılıç, takıma veda ettiğini sitemli bir şekilde açıkladı.

Yeni sezon öncesinde 10’un üzerinde transfer yapacaklarını açıklayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde imzalara arka arkaya gelirken, diğer yandan da takımdan gönderilen isimler oluyor. Ordu temsilcisinde son olarak Altan Kılıç ile yollar ayrıldı.

Sezon başında 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transfer olan Altan Kılıç, savunmanın önünde defansif orta saha olarak görev yapmıştı. Geride kalan sezonda 23 maça çıkan başarılı oyuncu takımına 3 gollük katkı sağlamaya başarmıştı.

Ayrılığı hakkında açıklamalarda bulunan Kılıç: “2019-2020 sezonu başlarken olmaz denileni olduran ve Ordu şehrine bir takım bırakan bu adamlar topluluğuna ve bir avuç bizlere inanan taraftarlara teşekkür ediyorum. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile yollarımı ayırmış bulunmaktayım. Bizlere bir çeşit sözler verip yerine getirmeyen kişiler, hak ne denektir önce bunu öğrensinler. Allah’ın adaleti şaşmaz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!