logo

”Hatay’a kazanmak için gidiyoruz”

Orduspor Kadın Basketbol Takımının geçen haftalarda transfer ettiği Clarissa Dos Santos, Hatay Belediyesi ile oynayacakları maçı kazanmak istediklerini söyledi.

Clarissa Dos Santos

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Lig’inde mücadele eden Orduspor Kadın Basketbol Takımı, Pazar günü Hatay Belediyesi ile oynayacakları maçın hazırlıklarını Durugöl Kapalı Spor Salonunda yaptığı antrenmanla sürdürdü. Yaklaşık 2 saat süren antrenmanda oyuncuların moralli olduğu gözlemlenirken, Adana ASKİ mağlubiyetinin moral bozukluğunun kaybolduğu gözlemlendi.

Ufak hatalar maçı kaybettirdi

Adana ASKİ maçını değerlendiren Orduspor Kadın Basketbol Takımının Brezilyalı oyuncusu Clarissa Dos Santos, “Adana ASKİ ile oynadığımız maçı ufak hatalar yüzünden kaybettik. Elimize birçok şans geçmesine rağmen u şansı iyi kullanamadık. Maçı kaybettiğimiz için üzgünüz” dedi.

Zor bir maç olacak

Deplasmanda oynayacakları Hatay Belediyespor maçının zor bir maç olacağını söyleyen Mrs. Samba, “Hayat maçının zor olduğunu biliyorum ama bizim için zorluk derecesi fark etmiyor. Bu durumun oynamayacağımız ve kazanamayacağımız anlamına gelmiyor. Hatay’a kazanmak için gidiyoruz” diye konuştu.

Ordu’da olmaktan mutluyum

Son olarak Ordu hakkında görüşlerini dile getiren Brezilyalı Dos Santos, “Ordu küçük ama şirin bir şehir. Burada yeni insanlarla tanışmak ve yeni şeyler öğrenmek beni mutlu ediyor” dedi.

ERDİ BATTAL-ÖZEL HABER

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu