Nisan 1, 2023

Hatipli Eskipazarspor’da Bir Gitti Bir Geldi !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Hatipli Eskipazarspor’da yeni sezon öncesinde hem ayrılık yaşanırken hem de takıma takviye yapıldı.

Geçtiğimiz sezonu mücadele ettiği grubu Play-Off potasının dışında bitirerek sezonu erken kapatan Hatipli Eskipazarspor’da yeni sezon öncesinde çalışmalar başladı. Antrenörlük görevi için Faruk Demir ile anlaşan ve kaleyi de Gülyalı Turnasuyuspor’dan Emre Gerçeker’e emanet eden Hatipli Eskipazarspor’da transferler sürüyor.

2022-2023 sezonunda öncelikli olarak Play-Off hedefleyen Hatipli Eskipazarspor transfer sürecinde Hakan Emirtaş ile anlaşmaya vardı. Yeşil-Beyazlı ekip daha önce Bölgesel Amatör Lig’de Orduspor 1967 A.Ş., Cumra Belediyespor, Fatsa Belediyespor ve Ordu 1.Amatör Lig’de Ulubey Belediyespor ile Akyazıspor formaları giyen Hakan Emirtaş ile anlaştı.

Hatipli Eskipazarspor’da yeni sezon öncesinde ise sürpriz bir ayrılık yaşandı. 2015-2016 yılında transfer olduğu Hatipli Eskipazarspor’da eldivenleri geçen süreçte kimseye vermeyen Zeki Saytaş yeni sezon öncesinde takımdan ayrıldı. Tecrübeli kaleci, yeni sezonda ayrılmak istediğini yönetime iletirken kariyerine başka bir takımda devam etmek istediğini söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!