logo

”Hazırlık maçları geçiş süreci olacak”

Orduspor’da Teknik Direktör Zafer Öztürk, Afyon kampında kulüp hesabından yaptığı açıklamada kampı değerlendirdi ve takımın son durumunu anlattı.

Afyon’da kampta bulunan Orduspor’da Teknik Direktör Zafer Öztürk kampı anlattı. Henüz kamptaki ilk günlerini geride bırakan Orduspor’da, Öztürk kampın iyi geçtiğini ve güzel bir ortamın olduğunu belirtirken, hazırlık maçlarındaki alınacak sonuçların önemli olmadığını belirtti. Öztürk aynı zamanda 30 oyuncuyu görüp lige kadar en iyi 11’i bulmaları gerektiğini söyledi.

”Çalışmalarımız iyi gidiyor”

Yaklaşık 2 gündür Afyon Oruçoğlu Termal Otel’de kamptayız. Burada çalışmalarımız gayet iyi gidiyor. Şuhut Belediyespor ile hazırlık maçı oynayacağız. Afyon’un Bölgesel Amatör Ligi olan ekiple çift kale maçımız yarın saat 5’te olacak. Ahmet haricinde takımda sakat olan oyuncumuz yok. Onun da ciddi bir sakatlığı yok.

”Orduspor’dan ziyade Ordu’yu temsil ediyoruz”

İyi gidiyoruz. 30 kişilik bir takım var. Çalışmalarımız çok iyi. Burada tesisleşme açısından çok ideal bir kamp ortamı var. Hazırlık maçları oynayabileceğimiz birçok takım var. Fatsa Belediyespor 1 aydır burada çalışıyor. Bizim henüz 2.günümüz. Önce bize bu kampı sağlayan Kulüp Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz. Orduspor’u iyi bir şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Orduspor’dan ziyade Ordu’yu temsil ediyoruz.

”Hazırlık maçları geçiş süreci”

İki takım halinde çift kale maçlarımız olacak. Burada saha başarısı çok önemli değil. Galibiyet ve mağlubiyet daha önemli olan kendimizi görebilmek. Zaten 30 oyuncunun hepsini bir arada oynatma şansımız yok. Sonuçta Ünye maçına kadar en iyi 11’i bulmamız gerecek. Bu süreçte her oyuncuya şans vermemiz gerekiyor. Bu süreç hazırlık süreci, taraftarlarımızdan öyle değerlendirmesini rica ediyorum.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu