Mayıs 29, 2023

Yeni Orduspor’da ligin son hafta maçında ilk kez profesyonel olan genç oyuncu Berkant Akyol, duygularını sosyal medya hesabından paylaştı.

Altyapı antrenörü Cüneyt Aksu ile ligin son hafta maçında Esenler Erokspor’a mağlup olan Yeni Orduspor, 3 puanı alamasa bile genç oyuncularını kazandı. Altyapıda forma giyen futbolcuları maç öncesinde profesyonel yapan Yeni Orduspor Teknik Heyeti, Esenler Erokspor maçında hemen forma vermişti.

Berkant Akyol ve Batuhan Bahtiyar’ın ilk 11’de başladığı karşılaşmada Emir Berk Yılmaz ise sonradan oyuna girerek ilk profesyonel maçlarına çıkmışlardı. 2000 doğumlu sol kanat oyuncusu Berkant Akyol, yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlattı.

”Hep o sahada olmanın hayalini yaşıyordum”

”İlk profesyonel maçımda yanımda olan desteğini esirgemeyen aileme, arkadaşlarıma, gerek saha içi gerekse saha dışında abilerime, hocalarıma, uzaktan sürekli arayıp soran akrabalara, dostlara hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 19 Eylül’de tribünde otururken hep o sahada olmanın hayalini yaşıyordum. Çok şükür gerçekleşti. Artık daha çok çalışıp bana güvenenleri inananları mahcup etmemek için elimden geleni yapacağım.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!