Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olarak mazbatasını alan Mehmet Hilmi Güler, TFF 3.Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor taraftarlarını makamında konuk etti.

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen ve yapılan seçimleri kazanarak Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mehmet Hilmi Güler, göreve geldiği günden sonra ilk sportif hamlesini Yeni Orduspor Taraftarlarını konuk ederek yaptı.

Amigo Zeki Altunbaş ve beraberindeki taraftarlar AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’e hayırlı olsun ziyareti yaparken, Güler Yeni Orduspor atkısı ile poz verdi. Hilmi Güler’in seçim öncesinde Orduspor ile ilgili sözler vermesinin ardından yaptığı bu hareket ise Orduspor tarafarları tarafından tepki çekti.

Mehmet Hilmi Güler ne demişti ?

Orduspor’un lig maçında Gölköyspor ile 19 Eylül Stadyumu’nda oynadığı maçın ilk yarısını Şeref Tribününde, ikinci yarısını ise Maratan tribününde taraftarların içinde takip eden Mehmet Hilmi Güler, önemli açıklamalarda bulunmuştu. Güler yaptığı açıklamada ”Orduspor’un eski gücünü dahada artırarak geri kazandırmayı düşünüyorum. Bununla ilgili projelerimiz, görüşmelerimiz var. Ciddi bir programla Ordu’da hem profesyonel takımlara hem de amatör takımlara katkılar sağlamak istiyoruz” demişti.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!