Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Yeni Orduspor Kulübü binasına giderek yeni sezon öncesinde şartlı destek mesajı verdi.

3.Lig’de mücadele edeceği sezon öncesinde planlama yapmak için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ile görüşmeyi bekleyen Yeni Orduspor Kulübü yönetim kurulu muradına erdi. Gecikmelide olsa Yeni Orduspor Kulüp Başkanı Temel Aşar ve yönetimi ziyaret eden Hilmi Güler, önemli mesajlar verdi.

Sezon öncesinde Yeni Orduspor’dan maddi ve manevi desteğini çeken ve Orduspor’u eski günlere geri getirme planı yapan Güler, birleşme olduğu takdirde destek olacağını belirtti. Güler “Benim için başkanın kim olacağı önemli değil, önemli olan birleşmeyi sağlamaktır. Onun için mutlaka bu çalışmayı başaltın bende sizlerin yanında olarak keyifle Ordusporu izleyeyim. Orduspor bizlerin en büyük sevdasıdır haydi göreyim sizi birleşmeyi gerçekleştirin.” ifadelerini kullandı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta da “O eski muhteşem günleri, O eski ekip ruhunu, O eski Orduspor coşkusunu yeniden yaşamak istiyoruz. Biz burada yöneten değil, yönlendiren olacağız. Bu düşüncelerle Yeni Orduspor Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.” diyerek farklı bir mesaj verdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!