Mart 24, 2023

İbrahim Yıldırım: ”Kulüp Olarak İnanıyoruz”

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde yardımcı antrenör İbrahim Yıldırım yaptığı açıklamada takımı 3.Lig’e çıkarmak istediklerini söyledi.

2020-2021 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Bölgesel Amatör Ligler ile alakalı takvim açıklanmasa da birçok takım hazırlıklara başladı. Federasyonun, Covid-19 pandemi sürecinde Bölgesel Amatör Lig’e yükselttiği takımlardan birisi olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü de yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Yeni sezon öncesinde teknik direktör Şükrü Bekiroğlu’nun yerinde Telat Özden’i getiren Mor-Beyazlı ekipte, yardımcı antrenörlük görevine ise Mahmut Nambaş ve İbrahim Yıldırım getirilmişti. Son olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Özden ile birlikte çalışan İbrahim Yıldırım ise yaptığı açıklamada 3.Lig’i işaret etti.

Bölgesel Amatör Lig’de daha önce Ünye 1957 Spor’un teknik direktörlüğünü yapan ve lige yabancı olmayan İbrahim Yıldırım “Biz ligler oynanacakmış gibi hazırlıklarımızı yapıyoruz. Programımız kapsamında hazırlıklarımıza bu hafta başladık. İyi bir takım kurduğumuzu düşünüyorum. Ordu şehrine yakışır bir mücadele edeceğiz. İnşallah bu takımı önümüzdeki sezon 3’üncü lige çıkartmak istiyoruz. Bunu başaracağımıza kulüp olarak inanıyoruz” diye konuştu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!