Haziran 4, 2023

”İçerideki Maçlarımızı Kazanmak İstiyoruz”

52 Orduspor Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ergin Döner, Tokatspor ve Sultanbeyli Belediyespor galibiyetlerinin ardından bu kez de taraftarın da desteğini arkalarına alarak Düzcespor’u mağlup etmek istediklerini dile getirdi.

Düzcespor müsabakasına hazırlandıklarını aktaran Döner, tüm planları 3 puan üzerine yaptıklarını ve taraftarlardan da destek beklediklerini söyledi.

“Mücadele ederek kazandık”

Sultanbeyli Belediyespor galibiyetini değerlendiren tecrübeli çalıştırıcı; “Sultanbeyli Belediyespor karşısında iyi mücadele edip, iyi oynadık. Güzel de bir sonuç aldık. Futbolcularımız mücadele anlamında sahada en iyisini verdiler. 2-3 tane net pozisyon yakaladık, onları da atabilirdik. 1-0 kazanmasını bildik. İki haftada 6 puan aldık. Yolumuza bu şekilde devam etmek istiyoruz” dedi. Tokatspor müsabakasında alınan galibiyete rağmen oyundan memnun olmadığını hatırlatan Döner, Sultanbeyli Belediyespor karşılaşmasında ise daha çok mücadele ettiklerini dile getirdi.

“Üst üste 3. galibiyeti hedefliyoruz”

Düzcespor maçından da galibiyetle ayrılmak istediklerini aktaran Ergin Döner; “Hafta sonu oynayacağımız Düzcespor müsabakasında da futbolcularımız ellerinden geleni yapıp, mücadelelerini göstereceklerdir. O maça hazırlanıyoruz. Hafta oynanacak olan Düzcespor maçı için iyi bir şekilde antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Düzcespor da ilk 5’i hedefliyor. En iyi şekilde hazırlanacağız. İçerideki maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Düzcespor’u da mağlup ederek üst üste 3. galibiyeti almak istiyoruz. ” diye konuştu.

“Taraftar bize güç veriyor”

Taraftar desteğinin önemine değinen Döner; “Profesyonel bir takımız ve bir il takımında futbolcular taraftar da bekler. Gelen bir seyirci grubu var. Sultanbeyli Belediyespor müsabakasında bizi destekleyenlere teşekkür ederim. Maç içerisinde sıkıntı yaşadığımız dönemlerde devreye girdiler. Bu sayı artarsa, taraftarlarımız maçlarımıza daha çok gelirlerse gücümüze güç katmış olurlar. Futbolun güzelliği taraftarla oluyor. Destek olursa futbolcularımız işlerine daha çok konsantre olacaklardır. Böylelikle hedefe odaklanacaklar” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!