Mayıs 30, 2023

İstanbul Mesudiyespor Taşındı !

İstanbul Süper Amatör Lig’de mücadele eden İstanbul Mesudiyespor, Kulüp merkezini Beykoz ilçesinden Ümraniye’ye taşıma kararı aldı.

Ordulu sporseverlerin İstanbul’da kurduğu ve İstanbul Süper Amatör Lig’de önemli bir tecrübe edinen İstanbul Mesudiyespor, tesisleşme yolunda önemli adımlar atmak istiyor. İstanbul Mesudiyespor yönetimi, tesisleşme konusunda önemli bir adım atarak kulübü Beykoz’dan Ümraniye’ye taşıdı.

Yüksel Şener başkanlığında yeni bir yapılanmaya giren İstanbul Mesudiyespor kulüp merkezini Ümraniye’te taşıdı. Henüz liglerin başlama noktasında açıklama yapılmayan Amatör Ligler öncesinde, İstanbul Mesudiyespor teknik direktör konusunda ise Erdal Yıldırım ile anlaşmaya vardı.

İstanbul Mesudiyespor Kulübü Başkanı Yüksel Şener yaptığı açıklamada, “Metropol Şehri İstanbul’da Ordu’muzu, Mesudiye’mizi en iyi şekilde temsil etme gayreti içindeyiz. Kulübümüzün bir tesisi olmadığı için yıllarca Beykoz’da göçebe hayatı yaşadık. Bu sene tesisleşme konusunda ilk adımı atarak kulüp merkezimizi yönetim kurulu kararı ile Ümraniye’ye taşıdık. İlerleyen günlerde tesis konusunda büyük adımlar atacağız ve Ümraniye’de inşallah kulübümüze kalıcı bir eser bırakacağız. TFF’nin vereceği kararı beklemedeyiz şuan için kararın olumlu çıkması durumunda hali hazırda anlaşma sağladığımız hocamız teknik heyetimiz ve futbolcularımız var. Bizler liglerin oynanmasından yanayız fakat devletimiz ne karar verirse de uyarız.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!