Mart 24, 2023

İstanbul Mesudiyespor’da Teknik Heyet Belli Oldu !

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Mesudiyespor’da teknik heyet belli oldu.

Kongre sonrası yeni başkan Yüksel Şener önderliğinde transfer çalışmalarına başlayan İstanbul Mesudiyespor genç teknik adam Dinçay Atmaca ile yeni sezon için anlaştı.

Kulüp binasında gerçekleşen görüşmede İstanbul Mesudiyespor Genel Sekreteri Hüseyin Okumuş, İstanbul Mesudiyespor Sportif Direktörü Erdal Tiryaki’de hazır bulundu.

İkinci Dinçay Atmaca Dönemi

Geçen Sezonun son 10 haftasında takımın başına geçen Dinçay Atmaca Mesudiyespor ile 5 Galibiyet 2 Beraberlik ve 3 Mağlubiyet almıştı. Dinçay Atmaca’nın yardımcılığını Hakan Karzaoğlu, kaleci antrenörlüğünü ise Aydın Kurcelli yapacak.

İçimizden Birisi İle Anlaştığımız İçin Mutluyuz diyen İstanbul Mesudiyespor Sportif Direktörü Erdal Tiryaki “Geçen Sezonun son 10 haftasında takımımız başına geçen Dinçay hocamız ile yeni sezon içinde anlaştık, hocamız bizleri bizde hocamızı tanıyoruz başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz, yolun sonu Bal Ligi olacak inşallah” dedi

Evime Geldim

İstanbul Mesudiyespor Teknik Direktörü Dinçay Atmaca ” İstanbul Mesudiyespor ile anlaştığım için mutluyum, burası benim evim 15 sene formasını giydiğim kaptanlığını yaptığım klube hoca olarak gelmekten çok onur duydum, bizlere inanan ve güvenenlerin güvenlerini boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapacağız.”dedi

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!