İstanbul Mesudiyespor’dan Çift İmza !

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Mesudiyespor transferlere kaldığı yerden devam ediyor.

Hedefini bu sezon Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen ve bu bağlamda çalışmalarını sürdüren İstanbul Mesudiyespor, bir yandan da kadrosunu güçlendirmeyi ihmal etmiyor.

İstanbul Mesudiyespor Cem Albayrak ve Arınç Süzer’i kadrosuna kattı. Bayrampaşa Altıntepsispor’dan transfer edilen Arınç Süzer’in 3.Lig’de 9, Bölgesel Amatör Lig’de ise 39 maçı bulunuyor.

İç Transferde Emre Aydın, Mustafa Metin ve Enes Akçay ile anlaşan İstanbul Mesudiyespor dış transferde TED Kolejinden Fırat Önder, Gümüşsuyu Spordan Yunus Emre Çiftçi ve Batuhan Şahin, Karabekirspordan Emre Uygur, Kanlıcadan Can Keskin, Bayrampaşa Tuna’dan Cem Albayrak, Bilecik Bayırköy Spordan Burak Erdem, Selamsızdan Osman Enes Akpınar, Ordu Mesudiyespordan Berkant Barış Ergün, Bahçelievler İdmanyurdundan Emre Demirbilek, Halkalıdan Ahmet Süleyman Gülmez, Zeytinburnu Yeşiltepeden İbrahim Gençdal, Kestel Belediyeden Yunus Aktan, Beykoz Deniz İşletmelerinden Cengiz Topçu ile anlaşamaya varmıştı.

İstanbul Mesudiyespor Basın Sözcüsü Onur Okutan” İlk etapta anlaştığımız futbolcuların isimlerini açıkladık, transfer çalışmalarımız devam ediyor, kadroya kattığımız futbolcuları açıklamaya devam edeceğiz.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!