İşte Play-Off Eşleşmeleri !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de grup maçları sona ererken, Play-Off’a kalan 16 takım sezon sonunda hedefini şampiyonluk olarak belirledi.

2021-2022 sezonunda Ordu Amatör Futbol tarihinde en çok takımın mücadele ettiği bir lig olan Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de, normal sezon sona erdi. Mücadele edilen dört grupta küme düşen takımlar İstanbul Boğazıspor, İdman Yurdu, Fevzi Çakmak Gençlerbirliği ve Ünye Kartalspor oldu.

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de Rüsumat-4 Gençlikspor, Merkezspor, Esnafspor, Kirazlimanıspor, Doğaspor, Esnafspor, 52 Yalıköyspor, Çaybaşı Belediyespor, Çatalpınarspor ve Kabataş Gençlikspor için ise sezon biterken, 16 takım Play-Off mücadelesi hazırlıklarına başladı.

A Grubu’nda Gülyalı Turnasuyspor, Perşembespor, Mesudiyespor ve Demirspor; B Grubu’da, Kabadüz Belediyespor, Kotyora Futbol Kulübü, Gölköyspor ve Saraycık Belediyespor; C Grubu’nda, Kumruspor, Fatsa Yaşamspor, Aybastıspor ve Çamaşspor; D Grubu’nda ise Ünye Gençlerbirliğispor, Korgan Belediyespor, Ünye Futbol Kulübü ve Dumlupınarspor sezonu Play-Off potasında tamamladı.

İşte Play-Off Eşleşmeleri:

Gülyalı Turnasuyuspor – Çamaşspor
Perşembespor – Aybastıspor
Mesudiyespor – Fatsa Yaşamspor
Demirspor – Kumruspor
Kabadüz Belediyespor – Dumlupınarspor
Kotyora Futbol Kulübü – Ünye Futbol Kulübü
Gölköyspor – Korgan Belediyespor
Saraycık Belediyespor – Ünye Gençlerbirliği

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!