Nisan 1, 2023

Judo Antrenmanları Sürüyor !

2020 Spor takvimi içerisinde birçok maçın ertelendiği Judo branşında, Ordulu Judo sporcuları antrenmanlarına Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda devam ediyor.

Ordu 19 Eylül Stadyumu, Ordulu Judoculara ev sahipliği yapıyor. Covid-19 pandemisi sebebiyle bu sezon birçok karşılaşmanın ertelendiği Judo branşında yeni sezon takviminin düzenlenmesi beklenirken, sporcular Covid-19 pandemisi tedbirleri çerçevesinde hazırlıklarını açık havada sürdürüyor.

Ordulu judocular, şampiyonalarda Ordu’yu ve Türkiye’yi gururlandırmayı hedefliyor. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Sporcu Eğitim Merkezi Judocuları, antrenmanlarına 19 Eylül Stadyumu’nda devam ediyor. Pandemi nedeniyle verilen aranın ardından sosyal mesafe kuralları çerçevesinde şampiyonalara hazırlanan judocular, antrenmanlarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörler nezaretinde devam eden hazırlıklar; dayanıklılık, kuvvet, çabukluk ve koordinasyon ağırlıklı bir program ile haftanın 3 günü yapılıyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!