Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve son oynadığı iki maçı kaybeden Kabadüz Belediyespor, 7.hafta maçında Gürgentepespor karşısında rahat kazanarak nefes aldı. 0-4

2022-2023 sezonunda hem teknik ekipte hem de futbolcularda yaptığı değişikliklerle geçen sezon ulaştığı şampiyonluğa bir yenisini eklemek isteyen Kabadüz Belediyespor’da sezon başında göreve getirilen Mucid Gürol Yamaner ile yollar erken ayrılmış ve takım Hamdi Bedir’e emanet edilmişti. Son iki maçtır alt sıralardaki takımlara kaybeden Kabadüz Belediyespor, bu sefer ise hafta yapmadı.

Karşıyaka Spor Tesisleri’nde Cuma günü oynanan maçta tecrübeli ayaklarıyla maçı lehine çevirmeyi başaran Kabadüz Belediyespor, rakibi karşısında 90 dakika sonunda 4-0 gibi farklı bir galibiyet aldı. Kabadüz Belediyespor’a haftalar sonra galibiyeti getiren golleri ise Oktay Taze (2), Rahman Koçak ve Ulvi Yağcı kaydetti.

Rahat galibiyetle haftayı kapatan Kabadüz Belediyespor ligdeki puanını 12 yaptı ve Play-Off yarışında nefes aldı. Gürgentepespor ise haftayı 8 puanda kapattı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!